Jan Naliwajko, skulptur, blandteknik, signerad och daterad 1995.
Plexiglas och plast. Signerad J. Naliwajko 1995.5. Höjd 25, bredd 31 cm.
Fläckar på plexiglaset. Torrspricka i plasten.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK