Konst Modern svensk konst
1326196

Jan Naliwajko

(Litauen/Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, collage på papper, signerad och daterad 1989.

Jan Naliwajko, collage på papper, signerad och daterad 1989.

Utan titel. Bladstorlek 44 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK