Konst Modern svensk konst
1326196

Jan Naliwajko

(Litauen/Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, collage på papper, signerad och daterad 1989.

Jan Naliwajko, collage på papper, signerad och daterad 1989.

Utan titel. Bladstorlek 44 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T309
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 16 timmar
1 100
110
133
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
14 jun 16:35
1 100 SEK
14 jun 13:16
1 000 SEK
13 jun 15:47
500 SEK
13 jun 13:33
450 SEK
13 jun 6:38
400 SEK