Design Möbler
1326210

Fåtölj, 1950-tal.

Fåtölj, 1950-tal.
Fåtölj, 1950-tal.
Fåtölj, 1950-tal.
Fåtölj, 1950-tal.
Fåtölj, 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Lackade ben. Bredd 84 cm. Total höjd 89 cm. Sitthöjd 43 cm.

Repor och slitage på benen.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
250 EUR