Glas Övrigt
1326303

Oiva Toikka

(Finland, 1931-2019)
Oiva toikka, vas, glas, notsjö.

Oiva Toikka, vas, glas, Notsjö.

Grönt glas. Signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö. Höjd 34 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
99
116
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
16 sep 19:29
1 000 SEK
16 sep 15:29
550 SEK
16 sep 0:30
500 SEK
12 sep 14:29
300 SEK