Design Möbler
1326362

Sminkbord, 1960-tal.

Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.
Sminkbord, 1960-tal.

Fanerad med teak, ben av bok. Två inredda lådor. Uppfällbar spegel med förvaringsutrymme undertill. Bredd 110, djup 45, höjd 70 cm.

Något instabil. Slitage. Märken. Blekt.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK