Fanerat med teak, björk med flera träslag, front med tre dörrar samt skrivklaff, 137x46x116 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Fanerskador. Repor. Nagg. Märken. Avnött.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10