Oiva Toikka

(Finland, 1931-2019)
Oiva Toikka
(Finland, 1931-2019)

Oiva Toikka, Glasfåglar, 3 st, glas. Signerade O Toikka Nuutajärvi Notsjö.

Längd 6,5 - 24 cm.

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Utropspris
300 EUR