Belysning Golvlampor
1326732

Golvlampa 1900-talets mitt Italien

Golvlampa 1900-talets mitt italien.

Stomme av mässing och trä, total höjd 166 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 15 timmar
1 600
159
194
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
13 jun 23:30
1 600 SEK