Belysning Taklampor
1326733

Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal.
Taklampa 1950-tal.
Taklampa 1950-tal.
Taklampa 1950-tal.

För åtta ljuspunkter, stomme av mässing, kupor av vitt glas, diameter 62 cm, höjd 78 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Renoverad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 700
468
570
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
31 maj 22:08
4 700 SEK
31 maj 22:08
4 500 SEK
31 maj 8:59
4 000 SEK
25 maj 13:07
3 500 SEK
25 maj 9:08
1 000 SEK