Konst Modern svensk konst
1326763

Evert Lundquist

(Sverige, 1904-1994)
Evert lundquist, olja på duk signerad och daterad 1930.

Evert Lundquist, olja på duk signerad och daterad 1930

"Minne från Sandhamn", 38 x 46 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 SEK