Design Övrigt
1326792

Vas, brons, art déco, Svenska Metallverken, 1920-30-tal.

Vas, brons, art déco, svenska metallverken, 1920-30-tal.

Patinerad brons. Märkt undertill. Höjd 17 cm.

Smärre slitage. Buckla. Färgbortfall.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK