Konst Modern svensk konst
1326840

Fred Andersson

(Sverige, 1921-1989)
Fred andersson, olja på duk, signerad.

Fred Andersson, olja på duk, signerad.

Komposition I gruvan, mått 43x32 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK