Belysning Bordslampor
1326855

Bordslyster, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Kvadratisk bas av marmor. Stomme av mässing med stomglas. Slipade glasprismor. För fyra ljus. Höjd 97 cm.

Färgbortfall. Slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
4 000
401
466
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
5 okt 21:05
4 000 SEK