Ring 18K vitguld med 1 smaragd och gammalslipade briljanter och briljanter ca 1 ct

Total vikt 5,0 g. Storlek 16/49 med ringförminskare - kan tas bort av guldsmed.

Repor. Nagg. Slitage.

Utropspris
14 000 SEK