Smycken Örhängen
1327037

Örhängen 18K guld med jadeite, höjd ca 2 cm stift och clips

Örhängen 18k guld med jadeite, höjd ca 2 cm stift och clips.

Spår av infärgning och möjligen vax.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK