Silver Bägare & Skålar
1327090

Dubbelkarott, 830 silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

Dubbelkarott av silver med löstagbart handtag. Rund med konturerat brätte. Diameter 21 cm. Vikt 618 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK