1327104

Eero Nelimarkka

(Finland, 1891-1977)
Eero nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad 1975.

Eero Nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad 1975.

Interiör. 54 x 64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
800 EUR