Design Övrigt
1327168

Taklampa, 1900-talets senare hälft.

Mässing. Höjd 65 cm, diameter 38 cm.

Slitage. Repor. Ytskador.
Ej funktionstestad. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - F3
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR