Möbler Trädgårdsmöbler
1327259

Trädgårdsurnor, ett par, 1900-tal.

Grönmålade urnor av gjutjärn. Märkta "No 26". Höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK