Möbler Stolar
1327305

Bänk, 1900-talets första hälft

Bänk, 1900-talets första hälft.

Vitmålad, 150x26x54 cm

Bruksslitage. Avnött. Färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK