Möbler Stolar
1327376

Stolar, 4 st, Danmark, 1960-tal.

Stolar, 4 st, danmark, 1960-tal.

Sits i textil, teak, ek, sitthöjd ca 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK