Silver Bägare & Skålar
1327390

Bägare, 3 st, silver. Bl a Moskva, Ryssland 1893.

Bägare, 3 st, silver. bl a moskva, ryssland 1893.

Bägare Moskva med dekor av hus och blommor. Bägare på fot med polska stämplar, bägare med randdekor med polska samt österrikisk stämpel. Höjd 5,5-8,5 cm. Total vikt 110 gram.

Smärre bucklor och slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK