Konst Modern svensk konst
1327671

Curt Hillfon

(Sverige, 1943-2018)
Curt hillfon, olja på pannå, signerad och daterad 2003.

Curt Hillfon, olja på pannå, signerad och daterad 2003

"Maglehem", 30x64 cm.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
3 200
312
368
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
19 jul 21:27
3 200 SEK
19 jul 21:26
3 000 SEK
19 jul 19:40
2 701 SEK
19 jul 15:42
2 501 SEK
19 jul 14:42
2 200 SEK