Konst Fotografi
1327675

Cecilia Ömalm

(Sverige, Född 1974)
Cecilia ömalm krajcikova, fotografi på aluminium och akrylglas signerad och daterad 2004/2014 och numrerad 1/3 + ap.

Cecilia Ömalm Krajcikova, Fotografi på aluminium och akrylglas signerad och daterad 2004/2014 och numrerad 1/3 + AP.

"The Trial", 2004. Signerad Cecilia Ömalm och daterad 2004/2014 och numrerad 1/3 + AP a tergo. Archival cotton rag print monterad på aluminium och akrylglas. 108 x 177 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
20 000 SEK