Design Övrigt
1327741

Golvlampa, bestående av olika delar från 1900-talet.

Kupdelen är en Aga-gaslampa från ett ånglok, står på tripodfot i trä med mässingsbeslag. Justerbar höjd. Max höjd ca 193 cm.

Omarbetad / renoverad. Något lösa åtdragningsdelar. Slitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B600
Mikael Nygård
Mikael Nygård

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR