MAT OCH KAFFESERVIS, ca 96 delar "Måsen", Bing o Gröndahl och Kunglig dansk.

Terrin, 23 mattallrikar, 10 förrättstallrikar, 5 assietter, 25 djupa tallrikar, 13 uppläggningsfat och skålar i olika storlekar, 3 askfat, såsskål, sockerskål, gräddkanna, 3 äggkoppar, 9 kaffekoppar, kaffekanna samt kanna.

Slitage. Nagg. Spricka. Terrin samt några delar II-sortering.

Utropspris
6 000 SEK