Design Möbler
1327854

Soffbord, funkis, Sverige, 1930-tal.

Soffbord, funkis, sverige, 1930-tal.

Runt bord fanerat med björk. Diameter 100, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Fanerskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
13 500
1 325
1 577
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 jun 11:46
13 500 SEK
2 jun 17:52
13 000 SEK
2 jun 17:52
12 900 SEK
1 jun 19:43
12 000 SEK