Design Möbler
1328260

Åke Axelsson, stolar, 8 st, "Gästis", Galleri Stolen, sent 1900-tal.

Åke axelsson, stolar, 8 st, "gästis", galleri stolen, sent 1900-tal.

Svartlackerade stolar med formpressad sits. Några stolar stämpelmärkta och daterade 1996. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage, ställvis värre. Färgbortfall. Märken. Fläckar. Smärre skador på träet på några stolar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK