Belysning Golvlampor
1328313

Golvlampa, 1950-60-tal, Sverige.

Golvlampa, 1950-60-tal, sverige.

Teak, originalskärmar, höjd ca 152 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK