1328323

Lisa Larson

(Sverige, Född 1931)
Lisa larson, skulptur, stengods, "lejon maxi", gustavsberg.

Lisa Larson, skulptur, stengods, "Lejon Maxi", Gustavsberg.

Delvis glaserad. Signerad Lisa L. K-studion Gustavsberg. höjd 37 cm.

Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
8 000 SEK