Design Övrigt
1328376

Ingrid Herrlin

(Sverige, Född 1932)
Ingrid herrlin, skulptur, keramik, signerad.

Ingrid Herrlin, skulptur, keramik, signerad.

I form av en bok. Höjd 18, längd 14,5 , djup 7 cm.

Obetydligt ytslitage.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
4 000 SEK