Design Möbler
1328479

Soffa, 3-sits, 1900-talets slut.

Naturfärgat läder, längd 226, sitthöjd 37 cm, djup ca 90 cm, omärkt, troligen De Sede.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
6 600
648
771
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 jun 20:53
6 600 SEK
11 jun 20:53
6 400 SEK
11 jun 10:54
6 200 SEK
11 jun 10:54
6 000 SEK
11 jun 10:54
5 200 SEK