Eemu Myntti

(Finland, 1890-1943)
Eemu Myntti
(Finland, 1890-1943)

Eemu Myntti, olja på duk, osignerad.

Annalkande storm. 70,5 x 37,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

"Eemu Myntti", Helsingfors Konsthus, 25.3.-16.5.1982.

Utropspris
550 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

83. Omega, Seamaster 600, "PloProf", "First Generation/Mark 1", ca 1970.
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
75 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK