Glas Servisglas
1328645

Champagne/cocktail glas, 6 st, Skruf, Swedish Crystal.

Champagne/cocktail glas, 6 st, skruf, swedish crystal.

Teak bricka med lock. Glasens diameter 8 cm. Brickans längd 54 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR