Design Övrigt
1328746

Vägglampor ett par Guzzini Italien 1970-tal.

Vägglampor ett par guzzini italien 1970-tal.

Kromad metall, ca 40x40 cm, etikettmärkta.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK