Design Övrigt
1328750

Emil Stejnar tillskriven, taklampa. 1950-tal.

Emil stejnar tillskriven, taklampa. 1950-tal.

Glas/plast, metall, höjd ca 40 cm, diameter ca 30 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK