Design Möbler
1328769

Gillis Lundgren, fåtölj/dagbädd, tyg, "Tajt", IKEA, 1970-tal.

Gillis lundgren, fåtölj/dagbädd, tyg, "tajt", ikea, 1970-tal.

Två lösa plymåer samt löst, flyttbart ryggstöd, klädda i beige canvas.
Plymåmått ca. 84 x 84 x15 cm, plus rund kudde.

doft, smuts, fläckar, slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
5 500
542
639
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
14 sep 18:53
5 500 SEK
10
14 sep 18:53
5 500 SEK
14 sep 18:50
5 300 SEK
10
14 sep 18:50
5 100 SEK
14 sep 18:50
5 000 SEK