1328822

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari ruokokoski, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Jalmari Ruokokoski, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Stilleben. 50,5x60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
6 dagar 23 timmar
150
1 507
183
Utropspris
350 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 160 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
11 jun 13:46
150 EUR