Design Möbler
1328825

Lexi Mess sidobord ett par Nederländerna sent 1900-tal

Lexi mess sidobord ett par nederländerna sent 1900-tal.

Plexi, glas, spegelglas, 60x60x42 cm vardera

Bruksslitage. Nagg. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK