Annuli Viherjuuri, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2007.
"Vacker tystnad", 37 x 27 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Proveniens
Galleria 4-Kuus, Helsingfors.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR