Olika årtalsbeteckningar, vissa delar bär monogramsignatur.
Gafflar, 12 st, 18 cm.
Gafflar, 6 st, 14,5 cm.
Skedar, 12 st, 12,5 cm.
Skedar, 11st, 10,5 cm.
Skedar, 20 st, 18 cm.
Skedar, 10 st, 21,5 cm.
Knivar, 16 st, 25 cm.
Gafflar, 18 st, 21,5 cm,
Total vikt ca 4400g.
Medföljer vissa delar i nysilver.
Märken. Åldersrelaterat slitage. Repor.