Skåp med pardörrar fanerat med valnöt. Skuren dekor. Löst krön. Bredd 114, djup 50, höjd 185 (205) cm. Nyckel finns.
Dekorbortfall. Renoverad. Åldersrelaterat slitage. Skador. Lagningar. Löst ben.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10