1329130

Tomasz Tatarczyk

(Polen, 1947-2010)
Tomasz tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.

Tomasz Tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.

86x149 cm. Duk på monterad på platta.

Smärre slitage.

Placering: G11
Proveniens

¨Polsk konst¨, 1990, Galleri Kram, Halmstad

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 8 timmar
120 005
11 948
14 550
Utropspris
60 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 122 005 SEK. Läs mer.
Budhistorik (28 bud)
11
12 jun 12:37
120 005 SEK
13
12 jun 12:37
120 000 SEK
13
11 jun 20:49
114 005 SEK
12
11 jun 17:22
112 005 SEK
11
11 jun 12:20
110 005 SEK