1329134

Jan Tarasin

(Polen, 1926-2009)
Jan tarasin, olja på duk. signerad, daterad -88.

Jan Tarasin, Olja på duk. Signerad, daterad -88

"Kontynuacja", 66x95 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C9
Proveniens

¨Polsk Konst¨, 1990, Galleri Kram, Halmstad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 6 timmar
142 000
14 138
17 217
Utropspris
60 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 144 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (24 bud)
10
11 jun 17:33
142 000 SEK
11
11 jun 17:33
140 000 SEK
10
11 jun 17:32
122 000 SEK
11
11 jun 17:32
120 000 SEK
10
11 jun 15:19
112 000 SEK