1329167

Olli Joki

(Finland, Född 1943)
Olli joki, olja på pannå, signerad och daterad -92.

Olli Joki, olja på pannå, signerad och daterad -92.

Landskap, 38 x 28,5 cm

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
190
1 946
224
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (4 bud)
16 jul 19:55
190 EUR
16 jul 19:05
180 EUR
16 jul 8:24
105 EUR
7 jul 22:30
50 EUR