Målat, front med två glasade dörrar, nedtill låda, 120x50x190 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Senare målning. spanjolett fungerar ej pga färg
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10