1329191

Veikko Aaltona

(Finland, 1910-1990)
Veikko aaltona, olja på pannå, signerad och daterad pälve -40.

Veikko Aaltona, olja på pannå, signerad och daterad Pälve -40.

Kajanaland. 88 x 102 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
350 EUR