Bemålat, front med tre dörrar samt låda, fasta hyllplan, 137x51x194 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Fläckar. Repor. Märken. Vänster lås ej i funktion (öppen dörr), mittenlås ej i funktion (dörr låst)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10