Konst Modern svensk konst
1329204

Ingvar Olson

(Sverige, Född 1951)
Ingvar olson, blandteknik/collage på pannå, signerad och daterad 1997.

Ingvar Olson, blandteknik/collage på pannå, signerad och daterad 1997.

"Collage med noter". 100 x 70 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK